Mali Müşavirlerin Hayatını Kolaylaştıracak

Yazılım Çözümleri Uyumsoft'ta!

Uyumsoft, Dijital Dönüşümün Gizli Kahramanları olan Mali Müşavirlerin Her Zaman Yanında!

 

Uyumsoft’un Mali Müşavirlerin işlerini kolaylaştırmak için, 5 yıldır ÜCRETSİZ kullanıma sunduğu Bulut Tabanlı Mali Müşavir Yazılımı ekoSMMM büyümeye devam ediyor. Resmi muhasebe işlemlerinin takip edilebildiği web tabanlı yeni nesil mali müşavir programı olan ekoSMMM ile mali müşavirler ofise gitmeye gerek duymadan işlerini cep telefonlarından takip edebiliyor, bürolarını ceplerine taşıyabiliyorlar. Ücretsiz olarak ekoSMMM kullanmak isteyenler burayı tıklayabilir.

 

Uyumsoft’un Pratik Fiş mobil uygulaması ile ise fişlerini anında dijitale aktararak zamandan ve operasyonel yüklerden tasarruf sağlıyorlar.

 

Uyumsoft e-Ofis web ve mobil uygulama ile de mükelleflerinin beyannamelerini, GİB ile ilgili tüm işlemlerini ve e-Devlet işlemlerini online olarak yapabiliyorlar.

 

e-Fatura’ya geçiş için geri sayım başladı, son gün 1 Temmuz 2021!

 

Hazine ve Maliye Bakanlığı Gelir İdaresi Başkanlığı (GİB) tarafından, bu yılın Şubat ayında yayınlanan Vergi Usul Kanunu Genel Tebliği’nde değişiklik yapılmasına dair Resmi Gazete’de yayınlanan Tebliğe göre, Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) ile sözleşme imzalayan sağlık hizmeti sağlayıcıları ile medikal malzeme ve ilaç, etken madde temin eden tüm mükelleflerin (eczaneler, işitme cihazı merkezleri, radyo-terapi merkezleri, optisyenler, görüntülenme merkezleri, ilaç depoları, diyaliz merkezleri, hastaneler, tıp merkezleri, dal merkezleri, laboratuvarlar, tıbbi cihaz satıcıları, ortopedik cihaz satıcıları, fizik tedavi merkezleri, kaplıcalar) 1 Temmuz 2021’de e-Fatura uygulamasına geçme zorunluluğu bulunuyor. 

 

2020 yılı cirosu 5 Milyon TL ve üzeri olan mükelleflerin de 1 Temmuz 2021 tarihinden itibaren e-Fatura uygulamasına geçme zorunluluğu bulunuyor.

 

e-Fatura’ya gönüllü geçişler artıyor

 

E-Belge kapsamları geliştikçe kullanımlarda yoğun bir artış gözleniyor. İşletmeler e-Belge kullanmanın konforunu yaşadıkça regülasyonları beklemeden de gönüllü geçişler yapıyor. Vergi Usul Kanunu 523 Sıra No’lu Tebliğe göre sadece elektronik ortamda ve 5.000 TL’nin altında e-Fatura ve e-Arşiv Fatura düzenleyenler için, 1 Temmuz 2021 tarihinden itibaren, Ba- Bs formu bildirim yapma zorunluluğu ortadan kalkıyor.

 

e-Fatura’ya hemen başvurmak için burayı tıklayabilirsiniz.

 

İşletmeler, e-Fatura’ya neden Uyumsoft ile geçiyor?

 

Ülkemizin, e-Belgede lider özel entegratörü Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, 40 binin üzerindeki yerel ve global müşterisinin uçtan uca dijital dönüşüm sürecini yönetmeye devam ediyor. E-Dönüşüm (e-Fatura, e-Arşiv, e-Defter, e-İrsaliye vd) sürecine Uyumsoft ile geçen mükellefler 25 yıllık dijital dönüşüm tecrübesine sahip Uyumsoft’un yenilikçi iş çözümleri sayesinde e-Belge’ye hızlı geçiş yapıp, sorunsuz aktivasyon sağlayabiliyorlar. Uyumsoft bulut çözümleri ve eUyum mobil uygulaması sayesinde, mekan bağımsız, istedikleri her yerden belgelerini oluşturabiliyor, düzenleyebiliyor, muhataplarına iletebiliyorlar. 7/24 konusunda uzman, güncel mevzuat bilgisine sahip dijital dönüşüm uzmanlarının desteği ile e-Belge süreçlerini kolay yönetiyorlar. Kullandıkları ERP, ticari paket ve muhasebe programları ile tam entegrasyon sağlayan eUyum uygulaması sayesinde, tüm e-belgelerini (e-Fatura, e-Arşiv Fatura, e-İrsaliye, e-Defter, e-SMM, e-MM vb.) ilave yatırım yapmadan oluşturabiliyor, ilgili muhataplara kolaylıkla iletebiliyorlar. E-Belge sayesinde operasyonlarını hızlandırıp verimliliklerini arttırıyorlar.

 

 

Uyumsoft ürün ailesinde, 30’u aşkın yazılım ürünü bulunuyor

 

Türkiye’nin dijital dönüşüm lideri olan Uyumsoft AŞ’nin ürün ailesinde; e-Belge e-Uyum (e-Fatura, e-Arşiv Fatura, e-SMM, e-Defter, e-İrsaliye ve diğer tüm e-Belgeler) uygulamalarının yanı sıra, Kurumsal Kaynak Planlama uyumERP (bulut, mobil), Müşteri İlişkileri Yönetimi uyumCRM (bulut, mobil), İnsan Kaynakları Yönetimi uyumHRM (bulut, mobil),  Ticari Paket Yazılımlar, ekoTicari (Kobi’lerin ERP’si), ekoHR, ekoSMMM (Mali Müşavir Yazılımı), ekoCari (Ön Muhasebe Ticari Paket Programı), Banka Bakiyem, uyumYEDEK, uyumİYS dahil 30’u aşkın yazılım ürünü bulunuyor.

 

Uyumsoft dijital dönüşüm uzmanlarına 7/24 ulaşabilir, e-Fatura’ya hemen başvurmak için burayı tıklayabilirsiniz.